iPhone 12 Pro: telefon z kamerą HDR nagrywający w 60 FPS i ze wsparciem AI

 Profesjonaliści są tymi, do których skierowany jest model iPhone 12 Pro. Funkcje tego produktu są lepsze niż funkcje innych telefonów na rynku. Jest również droższy ze względu na lepszą specyfikację oraz pewne udogodnienia, których nie znajdziemy w innych edycjach tej serii.

Dlaczego warto kupić iPhone’a 12 Pro?

iPhone 12 Pro to telefon, który oferuje wiele korzyści. Przede wszystkim jest to jeden z najdroższych telefonów na rynku. Posiada ekran OLED o przekątnej 6,1 cala, co sprawia, że jest dość poręczny i dobrze dostosowany do swojego przeznaczenia. Ekran jest nietłukący się i wodoodporny, ale na głębokość 6 metrów oraz czas 30 minut. Telefon zawiera wiele nowych funkcji, takich jak bezprzewodowa ładowarka.

Apple od dłuższego czasu jest liderem na rynku telefonów komórkowych. iPhone 12 Pro będzie kontynuować ten trend, zapewniając nowe funkcje, które są dostępne wyłączne dla urządzeń Apple. W wersji 12 możemy oczekiwać bieżących aktualizacji do najnowszego iOS przez kolejne lata. Jest to istotny skok naprzód dla iPhone’a. Jego użytkownicy mogą tworzyć piękne doświadczenia AR (rozszerzonej rzeczywistości) i używać go do wykonywania zadań wspieranych przez AI.

Czego jeszcze można się spodziewać po iPhonie 12 Pro?

iphone 12 pro

iPhone 12 Pro oferuje szereg korzyści dla konsumentów, w tym swoją trwałą konstrukcję oraz szeroki zakres funkcji, które górują nad tymi oferowanymi przez konkurencyjne produkty dostępne obecnie na rynku.

Bezprzewodowe ładowanie stało się bardziej popularne w ostatnich latach. Jest ono często postrzegane jako bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych metod ładowania, ponieważ nie wymaga użycia żadnych kabli ani złączy. Po umieszczeniu telefonu na bezprzewodowej ładowarce zyskujemy pewność, zaczyna on ładować się automatycznie, bez konieczności stosowania adaptera lub kabla.

Ekran OLED zapewnia wysoką jakość kolorów i jasności, a także niższe zużycie energii. Nowy iPhone 12 Pro posiada aparat z czujnikiem 3D w celu przechwytywania danych głębokości obiektów.

Wielokrotny zoom wraz z HDR i obsługą do 60 FPS zapewniają najwyższą jakość wideo na rynku. Obiektyw w tym telefonie jest stworzony do robienia zdjęć z dalekich odległości. Na bliższych dystansach widać szczegółowość, detale oraz niespotykane dotychczas odwzorowanie kolorów w świecie mobilnej technologii.

Najnowsza technologia Face ID zastępuje czujnik Touch ID. Technologia face ID jest zintegrowana z telefonem i pozwala na sprawne skanowanie twarzy w celu identyfikacji i odblokowania urządzenia.

Aktywna redukcja szumów pozwala cieszyć się muzyką lub filmami bez rozpraszania się zewnętrznymi hałasami.

Ulepszona rzeczywistość rozszerzona daje lepsze wrażenia płynące z gier i innych zawartości. Obecna jest podwójna obsługa kart SIM, dzięki czemu nie jest wymagane, aby wybrać jedynie jednego operatora. Żywotność baterii w iPhone 12 Pro gwarantuje jeden tydzień użytkowania bez ładowania

Większa wydajność zapewniana jest przez procesor Bionic A14, pamięć RAM 6 GB oraz do 512 GB pamięci wewnętrznej – to więcej niż wiele dysków SSD w komputerach stacjonarnych. IPhone 12 Pro posiada nowe wykończenie kolorystyczne, w tym grafitowy, srebrny, złoty i niebieski.