Nowoczesny monitor graficzny Eizo

Monitor graficzny Eizo korzysta z innowacyjnych funkcji, które pozwalają sprawnie wykonać pracę. Zaawanasowana technologia, jaką oferuje producent, jest w tym przypadku bardzo ważna i wpływa na najlepszą jakość. Czym odznacza się monitor graficzny Eizo? Jakie funkcje posiada?

Monitor graficzny Eizo

Jedną z ciekawszych opcji jest monitor ColorEdge, który został stworzony przez inżynierów Eizo. Kolory w tym przypadku wyświetlają doskonale barwy i odcienie, co z pewnością doceni każdy fotograf. Na uznanie zasługuje kalibracja sprzętowa, co uzyskamy dzięki dołączonemu oprogramowaniu z możliwością regulacji obrazu na poziomie retuszu. Dzięki temu zyskamy odwzorowanie kolorów zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, dostosowując funkcje do specyfiki pracy. 

monitor eizo
https://alstor.pl/produkty/monitory-graficzne/

Autorski układ

Co ciekawe, Eizo opracowało autorski układ ASIC, który ma na celu uzyskać jak najdokładniejsze odzwierciedlenie kolorów. To z kolei sprawia, że krzywa gamma w każdym monitorze jest regulowana indywidualnie już na etapie produkcji. Dokonywane są szczegółowe pomiary, które w efekcie dają najbardziej odpowiednie barwy. Plusem jest wyświetlanie odcieni skóry zgodnie z intencjami i płynne przejścia tonalne, co jest bardzo ważne w fotografii. 

Wybór monitora Eizo nie jest łatwym zadaniem. Marka oferuje tak wiele ciekawych opcji, które dostosowane są do specyfiki pracy i oczekiwań klienta. Innowacyjne technologie pozwalają iść z duchem czasu i zadbać o wydajne korzystanie z całego sprzętu. Podczas zakupu zastanówmy się, do jakich celów będziemy używać monitora i jakie funkcje będą przydatne.