Etui – modny wzór, który ozdobi telefon alcatel 3l 2020

Wybór idealnego etui do telefonu alcatel 3l 2020 to nie lada wyzwanie. Na rynku jest bowiem tak szeroki wybór różnorodnych wzorów i kolorów, że tak naprawdę, gdyby klienci chcieli i mieli taką możliwość, to mogliby codziennie swój telefon „ubierać” w zupełnie inny model. Jakie wzory są obecnie hitami wśród klientów?

Marmurkowa kolekcja


Etui alcatel 3l 2020, które zdecydowanie obecnie najczęściej kupują klienci (a zwłaszcza panie) ozdobione jest w marmurowe, eleganckie wzory. Można postawić więc na: niebieski marmur ze złotym paskiem, błękitny marmur ze złotym paskiem, marble collection case, czyli stylowy marmur różowy, biały marmur ze złotą aplikacją itp. Takie etui wygląda bardzo stylowo i gustownie i na pewno tak ozdobiony telefon wyróżnia się z daleka.

Ponadczasowe wzory kwiatowe


Etui alcatel 3l 2020, które również cieszy się powodzeniem wśród klientów wyposażone jest często w klasyczne wzory kwiatowe, które są delikatne i bardzo efektowne. Pastelowe róże na białym tle, maki na żółtym tle lub inne kwiaty pięknie prezentują się na czarnym modelu telefonu. To etui często towarzyszy klientom nawet przez kilka lat.

Soczyste wzory


Wielu panów często wybiera etui na telefon z jedzeniem. Soczyste owoce, ciekawe potrawy to bardzo oryginalny pomysł na ozdobienie swojego telefonu. Wiele osób dobrze się czuje, gdy ich telefon wyposażony jest w tego typu jedzenie. Szczególnie w taki dodatek inwestują osoby, które na co dzień pracują w gastronomii.