Kruger and matz nowa marka w telefonii komórkowej

Na rynek są wprowadzane wciąż różnego rodzaju nowości, jednym z takich przykładów są wyroby firmy kruger i matz. Produkty tej firmy to nie tylko telefony gsm ale także najnowocześniejsze urządzenia, w których zastosowano najnowsze technologie. Dodatkowo wyprodukowano wiele gadżetów, które pomagają obsługiwać i dostatecznie chronią dane przedmioty.

Etui i pokrowce

Telefony proponowane przez firmę są jak najwyższej jakości, pozwalają na obsługę dwóch kart sim. Przy korzystaniu z dwóch numerów telefonu nie ma potrzeby noszenia dwóch egzemplarzy telefonów Do takich wyrobów potrzebne są odpowiednie etui na telefon kruger and matz. Pokrowiec na telefon kruger and matz jest wyrobem najwyższej jakości. Doskonale jest dopasowany do kobiety jak i do mężczyzny. Ponadto można kupić także pokrowce na telefony kruger and matz wodoodporne.
Przeróżne etui na telefony firmy kruger and matz są różnokolorowe, można je dopiąć do paska do spodni lub do torebki, przepasać nimi pas albo mieć małą wsuwkę, do której włoży się mały smartfon.
Odpowiedni dobór pokrowca na telefon pozwoli na jak najlepsze użytkowanie smartfona.

Dla sportowca i dla zwykłego użytkownika

Firma kruger i matz proponuje pokrowce dla każdej grupy użytkowników. Pokrowce i etui doskonale sprawdzają się podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. Istnieje możliwość przypięcia telefonu, ukrytego w odpowiednim etui, do ramienia. Dzięki takiej możliwości można swobodnie biegać i nie zastawiać telefonu gsm w domu.