W co warto zagrać na ps4?

Konsola ps4 pozwala na relaks i na zabawę, dzięki możliwości doświadczania stojącej na najwyższym poziomie elektronicznej rozrywki. Gracze mogą wybierać spośród dziesiątek tytułów, które zdumiewają grafiką oraz nieprzeciętną grywalnością.

Far Cry 5

Far Cry to seria strzelanek pierwszoosobowych z elementami RPG, które osadzone są w otwartych światach, na terenie dżungli, czy leśnych bądź też pustynnych ostępów. W grach tych występuje mnogość różnorodnego uzbrojenia, która pozwala na efektowne eliminowanie wrogów. Far Cry 5 opowiada historię amerykańskiej prowincji, na której terenie zaczęli działać niebezpieczni kultyści. Gracz dostaje się w sam środek piekła, z którego będzie mógł się wydostać jedynie dzięki swoim umiejętnościom.Tło fabularne gry jest bardzo urozmaicone i posiada swój ciężki klimat, który można poczuć w czasie walki z kultystami.

Fallout 4

To najnowsza część serii, która jest jednym z najważniejszych klasyków gatunku. Tej gry na ps4 nie sposób pominąć, nawet jeżeli nie miało się do czynienia z poprzednimi częściami. Gracz dostaje możliwość swobodnej eksploracji zadziwiająco obfitującego w życie postapokaliptycznego pustkowia, na które kierowana przez niego postać wychodzi z wnętrza schronu przeciw atomowego. Nowością jest możliwość konstruowania swojej własnej postapokaliptycznej osady dzięki wykorzystaniu łatwego w obsłudze kreatora.

Assassin’s Creed Odyssey

Ta gra skupia się na historii wplecionej w czasy wojen penelopeńskich, które poznajemy z perspektywy bohatera, który zostaje wplątany w odwieczny konflikt pomiędzy zakonem templariuszy oraz zakonem assassynów. Bardzo ważną zmianą w charakterystyce gry jest wprowadzanie pewnej dowolności w sposobie zdobywania doświadczenia, dzięki któremu postać ma dostęp do lepszego uzbrojenia oraz wyposażenia, a także ma lepsze statystyki odpowiadające przede wszystkim za sprawność w czasie walki. Walka została znacząco usprawniona i teraz jest bardzo wymagająca, dzięki czemu daje więcej przyjemności z zabawy.