Jednostronne drukowanie kart elektronicznych

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm korzysta z nowoczesnych drukarek, które oferują wysokiej jakości drukowanie na kartach kolorowych i monochromatycznych. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, który sprzęt najlepiej nadaje się do jednostronnego drukowania.

Jednostronne drukowanie kart elektronicznych

W chwili obecnej największym zainteresowaniem cieszą się drukarki Evolis Zenius, które doskonale sprawdzą się nie tylko w dużej firmie korporacyjnej, ale również w stosunkowo niewielkim przedsiębiorstwie. Drukarka przeznaczona jest przede wszystkim do druku małych nakładów kart, dlatego też nie można wykorzystać jej potencjału na szeroką skalę. Nowoczesne drukarki Evolis Zenius korzystają z niezawodnych materiałów eksploatacyjnych Evolis High Trust©, dzięki którym zapewniona jest optymalna jakość druku i bezproblemowa wymiana folii.

Dodatkowe kodery

Wszystkie drukarki marki Evolis można błyskawicznie rozbudować o nowe kodery. Warto zastanowić się nie tylko nad zakupem koderów do kart magnetycznych, ale również koderów do kart zbliżeniowych. Przy takim połączeniu możliwe jest jednoczesne drukowanie kart oraz zapisywanie na nich dowolnych informacji. Jest to olbrzymia oszczędność czasu i nerwów. Zapisywanie danych, jak i samo drukowanie kart jest bardzo prostym zadaniem. Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu Evolis Premium Suite, każdy będzie w stanie samodzielnie przygotować swoją wymarzoną kartę elektroniczną.

Leave a Reply