Niszczarki w domu i firmie

Niszczarki do dokumentów należą do jednych z najczęściej używanych urządzeń w firmach. Są one istotne z punktu widzenia zapewnienia bezpieczeństwa zarówno informacji firmowych, jak i danych osobowych. Abstrahując jednak od zabezpieczeń, to jest to także bardzo wygodna metoda usuwania niepotrzebnych dokumentów, które mogą być szybko i komfortowo zniszczone do postaci ścinek.

zdjęcie niszczarki biurowej

Dlaczego warto korzystać z niszczarek?

Wrażliwe dokumenty, szczególnie wyciągi bankowe, informacje finansowe oraz inne krytyczne dane mogą być przechwycone przez osoby niepowołane. Powszechne jest szachowanie danymi osobowymi i zastosowanie odpowiednich urządzeń pozwala skutecznie ograniczyć skalę takiego zjawiska. Model niszczarki marki Fellowes – 53c to świetny kompromis pomiędzy efektywnością, a niską ceną i gabarytowymi rozmiarami.

Do domu na ogół nie są potrzebne specjalne, wysoce wydajne niszczarki o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa. Dla niszczenia standardowej dokumentacji dobrze sprawdzają się niszczarki, które charakteryzują się pośrednią prędkością ścinania (do 10 kartek A4 jednorazowo$. Stopień rozdrobnienia i zabezpieczenie kosza na ścinki nie musi być również bardzo wyśrubowany.

Komfort i niska cena powinna skłonić do zakupu niszczarek biurowych fellowers.

Leave a Reply