Laptopy powystawowe i polesingowe również nadają się na gwiazdkowy prezent

dużo laptopówMarzeniem wielu osób jest otrzymać na gwiazdkę laptopa. Szczególnie marzą o tym najmłodsi, dzieci i młodzież. Oczywiste jest, że laptop dobrej jakości nie jest wydatkiem małym. Chcąc zaoszczędzić całkiem spore pieniądze, a przy tym zakupić sprzęt o dobrej konfiguracji, warto rozważyć zakup laptopów poleasingowych lub powystawowych. To używany sprzęt, ale z racji ceny jest to bardzo opłacalna opcja.

Laptopy poleasingowe na prezent gwiazdkowy

Laptopy określane mianem poleasingowych to niekoniecznie dokładnie sprzęt pochodzący z leasingu firmowego. Mogą to być również urządzenia, które były na wyposażeniu firm, a po wymianie sprzętu na nowy, trafiły do ponownego użytku. Laptopy poleasingowe, gdy trafiają z powrotem na rynek, są wciąż sprzętem o bardzo dobrej konfiguracji, a zazwyczaj nie są na tyle zużyte, aby nie mogły być dalej używane. Ewentualne ślady użytkowania lub usterki są usuwane i sprzęt taki z powodzeniem może pracować jeszcze długie lata. Najważniejszą zaletą, jaką cechują się laptopy poleasingowe jest ich cena, która jest kilkakrotnie niższa niż sprzętu fabrycznie nowego.

Laptopy powystawowe jak nowe

Z kolei urządzenia powystawowe to sprzęt, który była wystawiany na sklepowych półkach i służył jako egzemplarz pokazowy. Takie komputery również po jakimś czasie są odsprzedawane na rynku wtórnym. Mogą one nosić, choć nie zawsze, ślady użytkowania, mieć otarcia lub jakieś uszkodzenia, ale wciąż nadają się do użytku. Laptopy powystawowe są często odnawiane, uszkodzone części wymieniane, a ich cena jest również o wiele niższa od sklepowej.

Leave a Reply